Zadzwoń do Nas: +48 525 230 000

Mieszkania trzypokojowe w Warszawie

Malownicza okolica, świetna lokalizacja z możliwością dogodnego dojazdu do centrum Warszawy oraz atrakcyjne ceny. Wydaje się, że takie zestawienie może oznaczać jedynie niespełniony sen. Nie z nami, ponieważ Osiedle Margerytka, dostarczy Ci wszystkiego, o czym marzysz. Nowe mieszkania na nowoczesnym osiedlu w przystępnych cenach czekają właśnie na Ciebie!
Margerytka_66m2_Maxon_ver_ost

Gotowe mieszkania trzypokojowe

W naszej ofercie znajdziesz przestronne, bardzo dobrze doświetlone i doskonale zaprojektowane mieszkania trzypokojowe. Do wyboru mieszkania usytuowane na parterze z fantastycznym ogródkiem bądź mieszkania na piętrze z balkonem.
Zapytaj o ostatnie dostępne mieszkania trzypokojowe. Nasz Doradca pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, umożliwiamy zakup mieszkania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Zamieszkaj na Białołęce

Inwestycja zlokalizowana w zielony sąsiedztwie Kanału Żerańskiego pobliżu ulicy Płochocińskie. Ogromnym atutem osiedla jest dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej. Z pobliskiego przystanku w zalewie 20 min dojedziemy do najbliższej stacji metra.
Osiedle Margerytka to wyjątkowe osiedle zaprojektowane z myślą o ludziach, którzy cenią ciszę, spokój i zielone otocznie. W tym miejscu Ty i Twoja rodzina znajdziecie wszystko, czego potrzeba do realizacji marzeń o własnym mieszkaniu.

 

Odwiedź stronę: Mieszkania dwupokojowe