Zadzwoń do Nas: +48 525 230 000

Spełnij swoje marzenia

Szukasz idealnego mieszkania w Warszawie? Dobrze trafiłeś! Osiedle Margerytka to nowa inwestycja na Białołęce. Stworzona z myślą o młodych szukających własnego mieszkania w przystępnej cenie.
Kameralny kompleks tworzą dwa nowoczesne budynki zlokalizowane z dala od miejskiego zgiełku. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, z którego w zalewie 20 min dostaniesz się do najbliższej stacji metra.
Margerytka_44m2_Maxon_ver_ost

Gotowe mieszkania dwupokojowe

Na osiedlu Margerytka znajdziesz funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 44 do 87 m² wszystkie z przestronnymi balkonami lub ogródkami. Z myślą o młodych ludziach zaprojektowaliśmy kompaktowe mieszkania dwupokojowe w taki sposób, aby przyszli mieszkańcy mogli maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Zamieszkaj na Białołęce

Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbezpieczniejszych i najszybciej rozwijających się części Warszawy, zaledwie 12 km od centrum Warszawy. W zielonej okolicy w pobliżu Kanału Żerańskiego i Zalewu Zegrzyńskiego. Osiedle Margerytka to doskonała propozycja dla wielbicieli aktywnego wypoczynku.

 

 

Odwiedź stronę: Mieszkania trzypokojowe